דף הבית » אפטריסט
אפטריסט

אפטריסט

אם חיפשת אפטריסט מקצועי, הגעת למקום הנכון! אנו מבצעים את כל סוגי עריכות הוידאו שאתם צריכים, במחיר שווה לכל כיס. אז אם אתם צריכים לקבל שירות מאפטריסט שיגרום לסרטון להראות מושלם, השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם עם הצעה סופר רלוונטית שמותאמת לכם.

מה זה אפטריסט?

אפטריסט זה בעל מקצוע שמתמחה בעריכת סרטוני וידאו, ועיבוד שלהם לסרטונים מקצועיים. האפטריסט עובד בעיקר על תוכנה בשם אפטר אפקט של אדובי, ובאמצעותה הוא יכול לעשות המון פלאים בכל סרטון או תמונה שתביאו לו. מעריכת סאונד, עיצוב גרפיקות, ואפקטים מיוחדים, הוא מצליח ליצור שילובים שיגרמו לכם להגיד וואוווווו!

לא כל אחד מתאים לתפקיד הזה מכיוון שהוא שילוב של כמה מיומנויות כמו – דיוק מרבי, הגדלת ראש, והתמצאות במגוון רחב של תוכנות עריכות וידאו למיניהם.

(המילה אפטריסט נוצרה מהמילה – אפטר אפקט אחד = אפטריסט)

השאירו פרטים לעורך וידאו מקצועי

בשביל מה צריך אפטריסט?

בזמננו וידאו תופס נתח ממש חשוב במהלך היומיום, במיוחד בדור הטיקטוק שלנו שבו כולם ברשתות וצורכים ללא הרף תכני וידאו. הוידאו משלב גם שמיעה, גם ראיה, וגם יכולות לחדור לרגש, וכיום זה שיטה מעולה בשביל להכניס מסרים מיוחדים לצופים בסרטון.

אפשר להשתמש בשירותי אפטריסט בשביל כל מיני מטרות: למשל – פרסום, שיווק, עסקים קטנים, עסקים גדולים, ארגונים, למטרות אישיות, לטלווזיה, לקולנע, להמחשה של מה שתרצו עם עריכת סרטונים מקצועית.

מה אפטריסט עושה?

לאפטריסט יש את תוכנת אפטר אפקט על המחשב, ומתי שהוא מקבל את הסרטון שהוא צריך לערוך הוא מתחיל לעשות כמה פעולות בסיסיות כמו – תיקונים לסרטון, הוספת אפקטים מיוחדים, סידור שכבות בצורה נכונה, שילוב של תזוזות, תנועה מותאמת של וריאציות, טיפול בסאונד איפה שצריך, ועוד..

כמובן שהמחשב שלו חייב להיות ממש חזק, מכיוון שמותקנות שם עוד מגוון תוכנות שעוזרות לעריכת הסרטונים כמו פוטושופ או פרמייר, בשביל הוצאת סרטון מושלם כמו כל עורך וידאו מקצועי!

עדיף אפטריסט פרילנסר או חברה?

אין באמת הבדל אם תקח אפטריסט, עורך וידאו פרילנסר או חברה, מה שחשוב זה האם האפטריסט יצליח לבצע אם מה שתרצה או לא. לכן חשוב לבדוק האם יש לו המלצות מלקוחות קודמים?  תיק עבודות עשיר? תעודה או תואר? בלי הדברים האלו אתם לא תדעו האם האפטריסט הזה מומחה ויודע מה לעשות או שלא. וזה תקף גם לחברות שמספקות שירותי אפטריסטים.

שאלות נפוצות על אפטריסט

אם קצת רצון אפשר הכל, השאלה כמה הסרטון יצא מקצועי כמו שבאמת תרצה שהוא יהיה.

העלות של אפטריסט משתנת בהתאם מסרטון לסרטון. תזכרו שלא תמיד שווה תמיד ללכת להכי זול, מכיוון שזול עולה ביוקר בדרך כלל.

הזמן של עריכת סרטון וידאו משתנה בהתאם לסוג הבקשה. לפרטים נוספים ואפיון מדויק פנה אלינו עכשיו.

נגן וידאו