דף הבית » בלוג » למה חשוב להוסיף כתוביות לסרטונים?
למה חשוב להוסיף כתוביות לסרטונים?

למה חשוב להוסיף כתוביות לסרטונים?


ישנן סיבות רבות שבגללן כדאי להוסיף כתוביות לכל הסרטונים שאתם מעלים לרשת, ופה במאמר נשתדל לסקור את הכל. אפילו שלפעמים ההשקעה על הכנת הכתוביות לסרטון יכולה לקחת המון זמן, זה עדיין יהיה שווה את זה ממש.

+ נגישות של הסרטון +

יש היום אחוז גבוה של אנשים שלא שומעים מספיק טוב. ברגע שנשים אופציה של כתוביות על הסרטונים שלנו, לאנשים האלו יהיה הרבה יותר פשוט לצפות בהם ולצרוך אותם. חוץ מזה שנוכל להקל להם קצת על הסבל והמוגבלות שלהם בזה שנשים את הכתוביות על הסרטונים שלנו, וזה אחד מהסיבות למה זה כל כך חשוב שזה יהיה.

+ קידום אורגני של הסרטון +

יוטיוב וכן טיקטוק או פייסבוק אוהבים תוכן עשיר, וברגע שהסרטון שלכם יהיה עם כתוביות עליו האלגרותים של הפלטפורמות האלו ידע להעריך אתכם ולתת לכם יותר נתח חשיפה אורגנית ובחינם!

+ יותר אנשים יצפו בסרטונים האלו +

רוב האנשים שגוללים היום בפיד בין אם זה ביוטיוב פייסבוק או אינסטגרם, צורכים את התוכן בלי קול ושמע. ברגע שתשימו סרטון שהגולשים לא יצטרכו קול וסאונד כדי להבין על מה מדובר בו, האחוזי צפיה של הסרטון וההבנה שלו יקפצו ממש מה שיגרום להעלות המכירות/שירות/חשיפה שיש לכם להציע.

+ להגיע לקהל יעד נוסף +

אם תשימו כתוביות בעוד שפות אתם יכולים ממש להגדיל את קהל היעד שלכם חוץ מדוברי השפה, מכיוון שהם יראו סרטון עם כתוביות בשפה שלהם מה שיגרום להם לאהוב את ה ואפילו להפוך להיות לקוחות קבועים שלכם.

+ אחוזי צפיה גבוהים יותר בסרטון +

לא תמיד כל מי שצופה בסרטון מסויים יש לו גם כח להקשיב לו. ולכן יש הרבה פעמים מקרים שאם תחייבו לצפות את הסרטון עם סאונד מכיוון שאין לו כתוביות אנשים לא יכנסו אליו. בין אם זה בגלל שהם במקומות ציבוריים, מקום עבודה, ודברים כיוצא בהם. ולכן ברגע שיש לכם כתוביות על הסרטונים שלכם אחוזי הצפיות שלכם יגדלו משמעותית.


צריכים עורך וידאו מקצועי שיעזור לכם עם עריכת הסרטון שלכם? פנו אלינו עכשיו!